traveler-asian-woman-traveling-walking-beijing-china (1)

زبان چینی (chinese)

آموزشگاه زبان رادین مفتخر به برگزاری دوره های پر طرفدار و پر کاربرد زبان چینی میباشد. کشور چین با بیش از 5000 سال قدمت دارای فرهنگی کهن و غنی میباشد که با بیش از 1/28 میلیون جمعیت، پر جمعیت ترین کشور دنیا محسوب میشود. زبان چینی علاوه بر چین و تایوان نقش پررنگی در کشورهای اندونزی، تایلند، مالزی، فیلیپین و سنگاپور و … دارد. از این جمعیت که دومین قطب بزرگ اقتصادی دنیا، چین محسوب میشود، یادگیری زبان چینی از اهمیت به سزایی برخوردار است. آموزش زبان چینی برای هم وطنان ما با توجه به بازار واردات و صادرات اقتصادی امری بسیار ضروری و مهم است. از این رو امروزه بسیاری از تاجران و بازرگانان به دنبال آموزش زبان چینی می باشند.

در آموزشگاه زبان رادین ، این امکان را به زبان آموزان خود می دهیم که علاقمندان به آموزش زبان چینی در بخش مکالمه حتی بدون کسب مهارت نوشتاری (که بسیار مشکل و طاقت فرساست) قادر به مکالمه روان با تاکید بر بُعد تجاری و بازرگانی این زبان باشند. آموزشگاه زبان رادین با بکارگیری اساتید فارغ التحصیل زبان چینی وهم چنین اساتید مقیم چین این امکان را نیز به شما می دهد که با بهترین و ظریف ترین تلفظ بتوانید چینی را فراگیرید.

کلاس های خصوصی:

2 جلسه در هفته و هر جلسه 1 ساعت ** تعداد زبان اموزان هر کلاس 1 نفر

روز و ساعت کلاس های خصوصی با توجه به تایم های اساتید و ترجیحات زبان آموزان هماهنگ خواهد شد. کلاس خصوصی در شیفت صبح مابین ساعت 9 صبح الی 4 بعدازظهر تشکیل می گردد.

موسسه هوشمند و مدرن زبان رادین

زبان رادین بهترین آموزشگاه زبان شیراز آموزش حضوری وآنلاین: مکالمه، آیلتس، تافل، انگلیسی، آلمانی، فرانسوی عربی، ترکی، روسی، اسپانیایی، ایتالیایی ، سوئدی، IELTS Toefl MSRT TOLIMO EPT PTE

Radin-li.com  Radin-li.ir  Radin24.com

شیراز بلوار دانشجو نبش کوچه 7

دیدگاه خود را در میان بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *