paris-eiffel-tower-skyline-aerial-france

زبان فرانسوی – French

زبان فرانسوی، از زیباترین و غنی ترین زبانهای خارجی است که یک وسیله ی بسیار مطمئن ارتباطی در سطح جهان محسوب می شود. زبان فرانسه بر خلاف اكثر زبانهاي ديگر داراي لحني خوش و آهنگين در هنگام شنيدن و صحبت كردن مي باشد. فراگیری زبان فرانسه یادگیری زبانهای دیگر از جمله اسپانیایی و ایتالیایی را آسان می سازد؛ همچنین برای کسانی که از دانش زبان انگلیسی برخوردار هستند ، به دلیل وجود واژگان مشترک بسیار بین زبان فرانسه و انگلیسی فراگیری این زبان راحت تر خواهد بود. فرانسه زبان مادری میلیون ها شهروند فرانسوی ، سوئیسی ، بلژیکی ، کانادایی و آفریقایی است. ادبیات فرانسه با صدها شاعر و نویسنده تراز اول ، مورد توجه پژوهندگان سراسر دنیاست. فرا گرفتن این زبان دشوار نیست شما میتوانید با اندکی صرف وقت و برنامه منظم این زبان را یاد بگیرید.

کلاس های آموزش مکالمه فرانسه در مؤسسه زبان آموزان رادين به صورت های مختلفی و با کتاب های آموزشی متفاوتی برگزار می شوند که بسته به هدف دانشجویان از یادگیری زبان فرانسه و سطح آنها در زبان فرانسه تعیین می شوند. در این دوره ها اغلب از کتاب های جامع و مکالمه محور   Tendances استفاده می شوند. برای تسلط بیشتر، آموزش گرامر زبان فرانسه به صورتی به دانشجویان آموزش داده می شود که کمتر احتیاج به حفظ کردن ساختارها باشد و بیشتر گرامر در مکالمه به کار برده می شودیکی از معتبرترین و جذاب ترین متد های آموزش زبان فرانسه کتاب Tendances است كه براي گروه های سني بزرگسالان در نظر گرفته شده است. اين مجموعه همراه با سي دي صوتي با كيفيت بسيار بالا، كه زبان فرانسه را گام به گام ازمبتدي تا پيشرفته به صورت سريع و مؤثر به زبان آموزان آموزش خواهد داد، ارائه می شود. آنچه اين روش آموزشی را از ديگر متدهاي آموزشي متمايز مي‌سازد، آن است كه به طور همزمان بر چهار مهارت زباني تكيه دارد و زبان آموز علاوه براینکه بعد از به پايان رساندن كتاب اول، به راحتي قادر به مكالمات روزمره با لهجه ای کاملاً صحیح است اين توانايي را نيز پیدا خواهد کرد تا نامه و يا متني را به زبان فرانسه بنويسد.

موسسه هوشمند و مدرن زبان رادین

زبان رادین بهترین آموزشگاه زبان شیراز آموزش حضوری وآنلاین: مکالمه، آیلتس، تافل، انگلیسی، آلمانی، فرانسوی عربی، ترکی، روسی، اسپانیایی، ایتالیایی ، سوئدی، IELTS Toefl MSRT TOLIMO EPT PTE

Radin-li.com  Radin-li.ir  Radin24.com

شیراز بلوار دانشجو نبش کوچه 7

دیدگاه خود را در میان بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *