Young hispanic mixed race woman holding a spanish flag excited keeping ok gesture on eye.

زبان اسپانیایی – Spanish

دوره زبان اسپانیایی به صورت خصوصی می باشد و با کتاب های Nuevo Prisma کار می شود. زبان اسپانیایی سطوح A1، A2، B1، B2 دارد که با توجه به نیاز زبان آموزان سطوح گذرانده می شود. پس از گذراندن سطوح A1 تا B1 می توان در آزمون DELE شرکت کرد که ملاک سنجش مهارت زبانی متقاضیان مهاجرت به اسپانیا هست.

آزمون DELE که کوتاه شده عبارت Diplomas de Español como Lengua Extranjera  می‌باشد، معتبرترین آزمون بین‌المللی برای سنجش مهارت و تسلط بر زبان اسپانیایی است که دیپلم آن توسط موسسه سروانس و از جانب وزارت آموزش، فرهنگ و ورزش اسپانیا اعطا می‌گردد. دیپلم DELE دارای اعتبار جهانی است و فاقد تاریخ انقضا می‌باشد. داوطلبان در صورت کسب 60 نمره از 100 نمره در آزمون قبول می‌شوند.

آزمون DELE در 6 سطح برگزار می‌شود که این سطوح مطابق استاندارد اتحادیه اروپا به صورت زیر می‌باشد:

A1 و A2 سطوح مبتدی / B1 و B2 سطوح متوسطه / C1 و C2 سطوح پیشرفته

موسسه زبان رادین با بکارگیری کادری مجرب و با همکاری اساتید Native و بومی کشورهای اسپانیایی زبان، اقدام به برگزاری دوره های متنوع آموزش زبان اسپانیایی در سطوح مختلف به صورت کلاس های  خصوصی نموده است.

موسسه زبان رادین با استفاده از متد آموزشی Nuevo Prisma که شامل کتاب درس، تمرین و CD های آموزشی در شش سطح از مبتدی تا پیشرفته می باشد، آموزش را پیش می برد. کتاب Nuevo Prisma جدیدترین و به روز ترین کتاب موجود آموزش زبان اسپانیایی در سراسر دنیا می باشد که توسط موسسه Edimumen اسپانیا طراحی شده و مطابق با چهارچوب مشترک اروپا و طبق برنامه آموزشی موسسه سروانتس مادرید (Cervantes) می باشد.

موسسه هوشمند و مدرن زبان رادین

زبان رادین بهترین آموزشگاه زبان شیراز آموزش حضوری وآنلاین: مکالمه، آیلتس، تافل، انگلیسی، آلمانی، فرانسوی عربی، ترکی، روسی، اسپانیایی، ایتالیایی ، سوئدی، IELTS Toefl MSRT TOLIMO EPT PTE

Radin-li.com  Radin-li.ir  Radin24.com

شیراز بلوار دانشجو نبش کوچه 7

دیدگاه خود را در میان بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *