👈دوره های آمادگی آزمون Swedex
👈آموزش کلیه مباحث مکالمه از مبتدی تا پیشرفته
👈برگزاری کلاسها بصورت یک و چند نفره
👈برگزاری کلاس مکالمه با هدف های خاص ویژه مشاغل خاص (پرستاران، وکلا، مهندسین، پزشکان و سفرا)
👈ارائه مدرک پایان دوره به زبان سوئدی

👈زبان سوئــدی چگونه زبانی می باشد؟
سوئدی از جمله زبانهای هندی و اروپایی بشمار می رود که جزو زبانهای ژرمنی شمالی است. از جمله زبانهای هم خانواده آن عبارتند از زبان های نروژی، دانمارکی و آلمانی. در زبان سوئدی نیز کلمات زیادی وجود دارد که بر گرفته از زبان فرانسوی می باشند.
در زبان سوئدی فرم افعال در زمانهای مختلف تغییر میکنند. اسم ها به دو گروه مختلف تقسیم می شوند. صرف صفتها مطابق با این گروه بندی می باشد.
در زبان سوئدی از حروف اضافه فراوانی استفاده می شود و ترتیب قرار گیری کلمات در جمله دارای قاعده مشخصی نیست.
به زبان سوئدی که در فنلاند گویش می شود، زبان سوئدی فنلاند گفته می شود. تلفظ آن با زبان سوئدی که در سوئد صحبت می شود تا حدودی متفاوت می باشد. تلفظ زبان سوئدی تقریباً با قاعده می باشد.
زبان سوئدی از خانوادهٔ زبان‌های هندواروپایی شاخهٔ ژرمنی است و با زبان‌های نروژی و دانمارکی نزدیکی دارد. این سه زبان بسیار به هم نزدیک بوده و اغلب گویشوران آن‌ها می‌توانند هر کدام به زبان خود با هم ارتباط زبانی برقرار کنند. زبان سوئدی، زبان رسمی کشور سوئد می‌باشد. در برخی نواحی شمالی کشور، به زبان فنلاندی نیز تکلم می‌گردد. تعداد ۴ زبان اقلیمی اعم از فنلاندی، تورندال، رومانی (زبان کولی‌ها) وییدیش (زبان یهودیان) در کشور سوئد تکلم می‌گردد.

👈مهاجرت
سوئد به عنوان یکی از مهاجر پذیرترین کشورهای اروپا در طول تاریخ یکی از مقصدهای اصلی مردم کشورهای دیگر برای مهاجرت بوده است و همواره یکی از دلایل رشد جمعیت آن بوده است.
در سال ۲۰۰۹ مهاجرت به سوئد به بالاترین سطح خود رسیده و ۱۰۲٬۲۸۰ نفر به این کشور مهاجرت کرده‌اند.

👈مردم
مردم سوئد همراه با مردمان نروژ، ایسلند و دانمارک از شاخه ژرمنی اقوام هندواروپایی بوده و تبارشان به وایکینگ‌ها می‌رسد. کیفیت زندگی شهروندان سوئدی بالا و نرخ بیکاری در آن کشور پایین است و اقتصاد آن بر پایه مشارکت مردم در سرمایه‌گذاری‌ها استوار است.
بر طبق آمار رسمی سال ۲۰۰۸ میلادی،در حدود یک میلیون مهاجر با ملیت غیرسوئدی در سوئد زندگی می کنند.

👈درباره آزمون Swedex
این آزمون یک آزمون منحصر به فرد بین المللی می باشد که می توان در سه سطح مجزا (A2،B1،B2) که همانند سیستم سطح بندی اروپا مشخص شده است، شرکت کرد.این آزمون مورد تایید مرکز دولتی Swedish Institute می باشد.

موسسه زبان رادین بهترین و مدرن ترین آموزشگاه زبان در شیراز

آکادمی مدرن زبان رادین اولین و برترین مرکز آموزش زبان هوشمند جنوب کشور