بیمه قبولی آزمون آیلتس و تافل

👈برگزاری کلاس IELTS 7.5 و TOEFL 105 با بیمه قبولی
👈برگزاری دوره های مقدماتی و تکنیکال بصورت خصوصی تک نفره و چند نفره
👈برگزاری آزمون های شبیه سازی شده جنرال و آکادمیک

دوره هاي تخصصي آمادگي براي آزمون آيلتس .:IELTS :.

اين آزمون یکی از معتبرترين، با ارزش ترين و جهاني ترين آزمونهاي تخصصي زبان انگليسي براي اقامت در سر تا سر دنيا و تحصيلات عاليه با شرکت بيش از 2 ميليون نفر در سال مي باشد. اين آزمون هر 4 مهارت شنيداري، گفتاري، درك مطلب و نوشتاري را ارزيابي مي كند و جهت استفاده به روز و واقعي زبان انگيسي جهت تحصيل و كار در هر مكاني طراحي شده است.اين آزمون شهرت بين المللي دارد ومورد قبول بيش از 8000 سازمان و مركز از جمله مدارس ، دانشگاه ها ، كارفرما ها، مقامات مهاجرتي و افراد متخصص مي باشد.در اين آزمون مهارت ارتباطي (مكالمه) شما بصورت مجزا (تك نفر) مورد ارزيابي قرار مي گيرد.
آزمون آیلتس شامل دو نوع آزمون آکادمیک و جنرال میباشد که وابسته به هدف زبان آموز از گرفتن مدرک ایلتس متفاوت میباشند. عموما آزمون آیلتس آکادمیک مناسب متقاضیان ادامه تحصیل و آزمون آیلتس جنرال مختص متقاضیان مهاجرت و اقامت میباشد.
در موسسه زبان رادین تمامی متقاضیان میتوانند فارغ از سطح کنونی زبانی خود و با یاری گرفتن از مشاورین موسسه وارد دوره های گوناگون آیلتس شوند چرا که ما بیش از هر فرد دیگری اهمیت آزمون و محدودیت زمانی متقاضیان را در نظر داریم.
در این مرکز دوره IELTS بر اساس چهار مهارت Listening , Speaking , Reading , Writing به طور تلفیقی و مجزا برگزار میشود.
در مؤسسه زبان آموزان رادین استراتژی ها و تکنیک های لازم برای ارتقاء زبان آموزانی که قصد شرکت در دوره های آیلتس را دارند، کاملاً به صورت تخصصی آموزش داده می شود.کلاسهای IELTS با بهره گیری از جدیدترین متد های روز دنیا و بسته های آموزشی متفاوت زیر نظر اساتید مجرب و حرفه ای برگزار می گردد که با شرکت در کلاسهای آمادگی برای آزمون بین المللی آیلتس ما در 30 جلسه نمره 7.5 برای شما بیمه خواهد شد.
موسسه زبان رادین مفتخر به برگزاری دوره های آموزش IELTS ( کلاس آیلتس) در تمامی سطوح و مناسب تمامی داوطلبان این آزمون میباشد. این دوره ها بسته به زمان و سطح شما قابل انتخاب و برنامه ریزی میباشند. این دوره ها دارای انواع گوناگون شامل دوره های 2-4 ماهه ، 6 ماهه و یکساله میباشد.
در موسسه ما و در کلاس آیلتس این امکان را برای شما عزیزان فراهم میسازیم تا حتی از سطوح مبتدی نیز بتوانید در کمترین زمان ممکن از آموزش IELTS بهره مند شوید و نمره مد نظر خود را بدست آورید. همچنین با برگزاری آزمونهای آزمایشی IELTS این امکان را به تمامی داوطلبین این آزمون میدهد تا قبل از شرکت در آزمون اصلی IELTS و صرف هزینه ی بالا،اطمینان لازم را از آمادگی خود برای شرکت در این آزمون کسب نمایند.
شما عزیزان همچنین میتوانید به شکل حضوری با مراجعه به دفتر مرکزی موسسه از مشاوره آیلتس و آموزش IELTS به شکل رایگان بهره مند شوید و یا همچنین میتوانید از طریق بخش تماس با ما در خصوص زمان و هزینه های کلاس آیلتس اطلاعات کسب نمایید. مشاورین ما در اسرع وقت به تمامی پرسشهای شما پاسخ خواهند داد.

تافل چيست؟
آزمون تافل (TOEFL) توسط سرويس سنجش تحصيلي (ETS) دانشگاه پرينستون(Princeton) برگزار مي‌شود. اين آزمون، مهارت های شنيداري، گفتاري، نوشتاري، و درک مطلب انگليسي را مورد سنجش قرار مي‌دهد و براي پذيرش در دانشگاههاي آمريکاي شمالي مورد استفاده قرار مي‌گيرد. نمره کسب شده در اين آزمون جهت پذيرش در اين دانشگاهها به مدت دو سال داراي اعتبار مي‌باشد.

تافل اينترنتي (iBT) چه تفاوتي با تافل کتبي وکامپیوتری دارد؟
آزمون تافل اينترنتي (iBT) بخش جديدي با عنوان «بخش گفتاري» (يا Speaking) دارد و در مقابل، بخش ساختار (Structure) که در آزمونهاي کتبي و کامپيوتري وجود داشت، حذف شده است. گرامر بطور غيرمستقيم در بخشهاي ديگر اين آزمون مورد سنجش قرار مي‌گيرد. سخنراني‌ها و گفتگوها در بخش شنيداري (Listening) طولاني‌تر شده‌اند و خلاصه نويسي (note taking) نيز ديگر مجاز مي‌باشد. در بخش درک مطلب (Reading)، نوع سؤالات متنوع‌تر شده و بعنوان مثال از شرکت کنندگان خواسته مي‌شود اطلاعات را طبقه‌بندي کنند و يا جدولي را پر کنند. تايپ کردن هم در بخش نوشتاري ديگر الزامي است.
دوره های آمادگی آزمون TOEEL در موسسه زبان رادین بر اساس انواع متفاوت آزمون تافل شامل pbt , ibt , cbt میباشد و همچنین طبق نمرات مورد نیاز زبان آموزان طراحی شده است . در دوره های آموزش TOEFL , موسسه زبان رادین با بهره گیری متد روز ETS آمریکا و جدیدترین کتب آمادگی آزمون تافل و همچنین منابع آموزش TOEFL بهره گیری میکند تا در مدت زمان کوتاهی زبان آموز نمره مورد نظر خود را در این آزمون کسب کند. لازم به ذکر است که بدانید در حال حاضر تنها نوع اینرنتی ibt و کاغذی pbt تافل در سراسر دنیا برگزار میشود و نوع کامپیوتری آن دیگر برگزار نمیشود.
موسسه زبان رادین مفتخر به برگزاری آزمون های آزمایشی تافل ibt و cbt و pbt میباشد و کارنامه ایی معتبر به زبان آموز نیز ارائه میگردد, شرکت در این آزمون های آزمایشی این امکان را به زبان آموزان میدهد که قبل از شرکت در آزمون های اصلی خود را محک زده و نقاط ضعف و قوت خود را در شرایط آزمون شناسایی کنند.برگزاری آزمون های آزمایشی تافل توسط کمتر موسسه و مرکز معتبری در ایران برگزار میشود.
در مؤسسه زبان آموزان رادین با بهره گیری از جدیدترین متد های روز دنیا و بسته های آموزشی متفاوت زیر نظر اساتید مجرب و حرفه ای کلاسهای آمادگی آزمون بین المللی تافل برگزار میگرددکه نمره 105 برای شما بیمه خواهد شد.
زبان آموزانی که سطح دانش زبان آنها در سطح Intermediate وUpper intermediate باشد می توانند در دوره ی تافل شرکت نمایند. دوره ی تافل به مدت 20 جلسه ، 2 روز در هفته برگزار می گردد.
مؤسسه زبان آموزان رادین مفتخر است که اولین موسسه ای است که در پایان دوره تافل برای زبان آموزان امتحان Mock Test(iBT) را به صورت رایگان برگزار میکند.
لازم به ذکر است که بدانید 96% داوطلبین آزمون تافل متقاضی شرکت در آزمون اینترنتی تافل یا همان ibt میباشد و مدل pbt این آزمون تنها در مناطقی که امکان برگزاری آزمون به شکل اینترنتی نمیباشد موجود میباشد. نوع ibt آزمون تافل شامل هر 4 مهارت اصلی زبان انگلیسی میباشد ازین رو تمامی دانشگاههای خواهان این مدرک ، نوع اینترنتی این آزمون را مورد نیاز میدانند.
برخی از ویژگی های دوره های آموزشی TOEFL / کلاس تافل در جدول زیر بصورت خلاصه ارایه داده شده است.
دوره های آموزش TOEFL در سطوح مختلف قابل برگزاری است و وابسته به سطح و زمان زبان آموزان مشاوران ما راهنمایی های لازم جهت انتخاب دوره مناسب وضعیت متقاضی را به وی ارایه میدهند. شما عزیزان میتوانید هرگونه سوال یا مشاوره خود را با همکاران ما در آموزشگاه در میان گذاشته و راهنمایی ها و تجربیات آنها استفاده نمایید همچنین میتوانید در از طریق بخش تماس با ما وب سایت موسسه زبان رادین همواره با مشاوران ما در ارتباط باشید.
موسسه زبان رادین بهترین و مدرن ترین آموزشگاه زبان در شیراز

آکادمی مدرن زبان رادین اولین و برترین مرکز آموزش زبان هوشمند جنوب کشور